Svet-Stranek.cz
Letní tábor Vranovice

Personál tábora:

Personál tábora

Hlavní vedoucí


Felix

F486586

Jan Felkl

Na tábor začal jezdit u jako dítě a prošel si postem instruktora, vedoucího, programového a až k hlavnímu. Jeden z nejzkušenějších a zároveň nejpohodovějších lidí. Felix si dokáže dělat legraci sám ze sebe, málo kdy se rozčílí a s dětmi to fakt umí. Jakpak by ne, když má zkušenosti i z jiných mimo táborových aktivit jako instruktor pro dětské akce. Je to člověk, který na tábor patří a bez něj by byl tábor jako dort bez třešinky. Za vše mluví i píseň, která byla na táboře o něm složená a stala se pro tábor 2010 doslova hymnou:-).

" Jooo Felix je borec...." (a zbytek písně naučíme děti na táboře)


Programovývedoucí


Speedy

F486675

Jiří Rychlovský

super vedoucí co nekazí žádnou srandu super vedoucí co nekazí žádnou srandu

Terka

F486646

Tereza Žižková

super vedoucí co nekazí žádnou srandu super vedoucí co nekazí žádnou srandu


Hospodář


mini Felix

F486667

Michal Felkl

Zkušený vedoucí, který do všech her jde s dětmi naplno, povzbuzuje je a stále motivuje. Dokáže si získat přirozený respekt a přitom byt stále kamarádský. MiniFelix je všestranný a navíc sportovec.Zdravotnice


Evička

F486663

Eva Dragounová

Studentka medicíny, která dokáže uzdravit nejen pochroumané kosti, ale také podat zázračný lektvar z léčivých bylin.  O Vaše děti bude s láskou a péči postaráno.Kuchyně


Kapalík

Tomáš Kapal

F486668

S úsměvem vždy vaří, ale jídlo nikdy nezkazí! Kapalík řadu let jezdil jako vedoucí. Poslední dobou ho zlákala kuchyně, kde se realizuje. A při všem tom celodenním shonu, zvládne vymyslet i kulturní program pro děti. Třeba dlouhotrvající (a uši drásající) zpěv za doprovodu kytary hudebně-málo-nadaného umělce. Zodpovědný bohém.

 

Růža

F486654

Tomáš Růžička

Růža s námi jezdí už dlouho dobu. Jezdil už jako dítě a poté zastával úlohu kutila, správce i kuchtíka. Pravidelně vede jednu ze "škol" a to buď školu šermu či lukostřelby. Růža rozhodně nezkazí žádnou srandu. Pověstné začínají být jeho skvostné převleky.

 

Terezka

F486658

Tereza Houšková

super vedoucí co nekazí žádnou srandu super vedoucí co nekazí žádnou srandu

 


Řidič


Prcek

F486657

David Ségl

super vedoucí co nekazí žádnou srandu super vedoucí co nekazí žádnou srandu


Správce


Dennis

F486673

Ondřej Dušek

Umí si udělat legraci sám ze sebea jeho smysl pro humor oceňují hlavně děti. Pečlivost a trpělivostcharakterizují jeho práci s dětmi. Pro tento rok se Ondra rozhodl opustitpozici vedoucího a zkusit roli správce.


Vedoucí


Jiří

F487668

Jiří Hradský

Jiří je velký muž s velkým srdcem.

Adél

F486674

Adéla Králová

Patří mezi ty, co se pro roli vedoucí snad narodili. Vedoucí, kterou neuvidíte nikdy naštvanou a málokdy ji uvidíte sedět. Adél je sluníčko, jenž poletuje mezi stany a vždy ví, co je potřeba udělat.


 

Misharna

F486664

Michaela Grančayová

super vedoucí co nekazí žádnou srandu super vedoucí co nekazí žádnou srandu

Terka

F486672

Tereza Pražanová

Na pozici vedoucí je ze všech nejdéle. Ví, jak pracovat s dětmi a jak je motivovat. Na pohled křehká dívka, kterou jen tak nic nerozhodí. Terka je veselá holka do nepohody.Instruktoři


Erik

F486655

Erik Soumar

Jedním slovem šoumen sneskutečnými nápady. A také nejsvalnatější vedoucí, který dokáže citlivěpracovat s dětmi. Zejména s těmi, kterým se na začátku stýská.

Míša

F486666

Michaela Dřevínková

Nejkřehčí osoba v táboře, kteráale dokáže zastat i těžkou práci v kuchyni. Milá a usměvavá vedoucí s bohatýmizkušenostmi.

 

 

Eliška

F487650

Eliška Jarošová

Milá a opět zkušená harcovnice,která nikdy nezkazí žádnou legraci. Má snad bezbřehou trpělivost s menšími dětmi, kterými je neustále obklopená. Stejně dokáže ale najít společnou notu s těmi staršími. Eliška je zkrátka oblíbená pohodářka.

 

 

návštěvníků stránky
celkem66 620
tento týden65
dnes16